American Club American kalosze Motorcycles

69,00 zł 89.00 zł
Dostawa i zwrot
Darmowa dostawa
Czas dostawy 1-2 dni roboczych
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Darmowe zwroty

Szczegóły

American Club American kalosze Motorcycles

Ciekawe połączenie kolorystyczne i atrakcyjny design popularnych gumowców - to właśnie mają w sobie kalosze American Club, dedykowane modnym i ciekawym świata dzieciom. Kalosze pozwalają na korzystanie ze wszelkich uroków wiosenno-jesiennej pluchy bez obawy o zdrowie dziecka i suchość jego stóp.


Najwyższej klasy guma, polarowa, wyjmowana skarpeta i dodatkowe wkładki zapewniają komfort użytkowania butów nawet przez dłuższy okres czasu. Sztywny zapiętek gwarantuje zaś pełną stabilność stopy dziecka i jej prawidłowe ułożenie.


American Club kalosze dla dzieci to wybór najlepszy z możliwych. Ciekawe połączenie Motorcycles na tle granatu sprawia, że kalosze dziecięce są chętnie kupowane przez chłopców - i dla nich właśnie stworzone.


Uniwersalne zastosowanie kaloszy sprawia, że doskonale sprawdzą się zarówno podczas deszczowej pogody wiosenno-jesiennej, i wyjątkowo kapryśnych dni. To dzięki kaloszom z naszej oferty dzieci odkryją świat nieskończonej radości - skakanie przez kałuże uwalnia moc szczęścia!

Producent: American Club
Kategorie powiązane: Buty dla dzieci
Kalosze dziecięce
Kalosze American Club - idealny wybór!
Rodzaj zapięcia: Inne
Płeć: Chłopcy
Materiał: Guma
Marka: Buty American Club
Kolor: czerwony , granatowy
Bohater: inny

Opinie:

Dziękujemy za dodanie komentarza.

04 lipca 2019 | ba...a1