Black Weeks już u nas, użyj kodu BLACK10% i odbierz dodatkowe 10% rabatu!

Kapcie męskie Befado – SPA dla Twoich stóp

Kapcie bywają niedocenianą częścią męskiej garderoby – zupełnie niesłusznie.
Po całym dniu męskie stopy nawet w skórzanych, przepuszczających powietrze butach czy na bosaka wołają o odpoczynek i pomoc. Stopy stanowią podporę całego ciała i codziennie, zwłaszcza podczas chodzenia i wysiłku fizycznego, muszą wytrzymać ciężar i nacisk całego ciała. Dlatego warto po godzinach o nie zadbać i zapewnić im właściwie obuwie domowe.

Kapcie męskie Befado – noś na zdrowie

Kapcie tej marki odróżnia od innych specjalistyczne podejście i przywiązanie do wielu, nieistotnych dla innych, szczegółów. Kapcie męskie Befado posiadają szerokie i wysokie czubki, pozwalające na swobodne poruszanie palcem w bucie.
Podeszwa buta zgina się, zgodnie z zaleceniami ortopedy, od 1/3 do 2/3, podnosząc komfort użytkowania. Skórzana antygrzybiczna i antybakteryjna wkładka eliminuje nieprzyjemny zapach, pozwalając stopie swobodnie oddychać. Nie zawiera ona również toksycznego dla skóry chromu, a spody butów – szkodliwego ftalanu.

Fokus na jakość i design

Wzornictwo kapci męskich Befado jest uniwersalne – modele z pewnością przypadną do gustu każdemu mężczyźnie poszukującemu bezpiecznych modeli i komfortu. Kapcie są stonowane, nie posiadają ozdób, dzięki czemu pasują zarówno do spodni dresowych, jak i piżamy czy szortów. Poza wsuwanymi modelami Befado proponuje również bardziej zabudowane, trzewikowe kapcie, idealne na chłodniejsze dni. Kapcie męskie Befado rekomendujemy nie tylko z powodów estetycznych. Wyróżnienia mówią same za siebie. Marka zdobyła wiele ważnych na rynku nagród, w tym m.in. godło Teraz Polska, Superprodukt 2015, Złoty Laur Klienta czy znak Zdrowa Stopa.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.