Rodzaj obcasa

Zamszowe Buty damskie Buty Puma

359,00 zł
279,00 zł
Dostępny w wielu rozmiarach
329,00 zł
259,00 zł
36 37 37,5 38
409,00 zł
289,00 zł
37,5 39 40 40,5
349,00 zł
269,00 zł
38 38,5 39 40,5
419,00 zł
299,00 zł
36 37 37,5 38

Damskie zamszowe buty Puma

Markowe buty to często wielkie marzenie każdego, kto chciał czuć ogromny komfort przy nawet wielu godzinach spędzonych w pracy na nogach. Także osoby uprawiające sport czy rekreacje chętnie sięgają po markowe buty doceniając ich unikatowe rozwiązania w zakresie projektowym i materiałowym, przekładające się na maksymalny komfort użytkowania.

Jedną z takich marek cenionych globalnie jest Puma i to właśnie nowe damskie zamszowe buty Puma stanowią zawartość tej kategorii. Wyselekcjonowaliśmy z szerokiej oferty marki Puma tylko te materiałowe buty, które łączą w sobie klasyczny design firmy z bardziej damskimi kolorami, materiałami czy dodatkami. W ten sposób uzyskaliśmy ofertę szeroko adresowaną do kobiet w najróżniejszym wieku i o różnym profilu zainteresowaniach, również modowych.

Nieśmiertelne damskie zamszowe buty Puma wciąż w modzie

Chociaż obuwie typowo sportowe i rekreacyjne, a za takie u znać należy projekty marki Puma, przez lat prezentowało się bardzo podobnie pod względami estetycznymi i wizualnymi, w ostatnim czasie rozpoczęto projektowanie butów znacznie bardziej kobiecych. W efekcie dzisiaj damskie zamszowe buty Puma stganowią bardzo liczną grupę produktów w całej gamie pozycji przygotowanych przez Pumę zarówno dla Pań jak i Panów.

Decydując się na zakup właśnie tych butów z naszej oferty, klient zyskuje pewność, że buty te zostały wyprodukowane nie tylko zgodnie z wieloletnią tradycją marki, ale również w trosce o środowisko i z wykorzystaniem optymalnie dopasowanych surowców oraz materiałów. Dzięki temu wkładając damskie zamszowe buty Puma czuć można nie tylko wyjątkowy komfort noszenia – można czuć się również wyróżnionym z tłumu, za co odpowiadają coraz odważniejsze wizualnie i graficznie projekty marki.

Damskie zamszowe buty Puma na nadchodzący sezon

Również w tym roku projektanci Puma postanowili zaprezentować kilka nowych wzorów i innowacyjnych linii produktów obuwniczych, wśród których pragniemy zwrócić szczególną uwagę na takie gwarantowane hity nadchodzącego sezonu, takie jak:

Już samo nazewnictwo poszczególnych modeli butów od Pumy pokazuje, że marka pozostaje wierna oldschoolowym wzorcom i stylom lubianym oraz wybieranym od dekad. Niewątpliwie jednak modele butów zebrane w tej kategorii na butymodne.pl rzuca nowe światło na damski styl i krój w przemyśle obuwniczym.