Black Weeks już u nas, użyj kodu BLACK10% i odbierz dodatkowe 10% rabatu!

Japonki to buty, bez których ciężko sobie wyobrazić sezon wakacyjny. Posiadają same zalety: są wygodne, lekkie, nie zajmują wiele miejsca w walizce, toteż śmiało można zabrać je ze sobą na urlop. W tej kategorii znaleźć można japonki w różnych odcieniach brązu. Pierwszy rzut oka na poszczególne modele wystarczy, by stwierdzić, że są to buty niesamowicie uniwersalne.

Brąz na każdą okazję

Brązowe buty ze względu na swój uniwersalny charakter, mogą stać się podstawą wielu letnich stylizacji. Można połączyć je z elementami garderoby w stonowanych kolorach, uzyskując klasyczne, ponadczasowe połączenia lub też stworzyć ożywczy miks kolorystyczny.

Brąz doskonale łączy się z odcieniami pomarańczy, beżu czy czerwieni. Warto wziąć to pod uwagę, tworząc kolejne wakacyjne kompozycje.

Japonki latem to podstawa

Gorące letnie dni nie są łaskawe dla stóp. Są one w tym okresie szczególnie narażone na odparzenia i zmęczenie. Japonki są obuwiem bardzo wygodnym, mogącym zapobiec tym problemom. Doskonale sprawdzą się zarówno na plaży, jak i na całodziennym spacerze w promieniach słońca.