Black Weeks już u nas, użyj kodu BLACK10% i odbierz dodatkowe 10% rabatu!

Kolor szary jest szlachetnym, klasycznym kolorem, który opiera się chwilowym trendom i praktycznie zawsze jest modny. Można go zestawić z każdą inną barwą i za każdym razem uzyskuje się inne, niepowtarzalne zestawienie kolorystyczne. W takim właśnie ponadczasowym kolorze szarości utrzymane są klapki, które można znaleźć w tej kategorii.

Klapki na każdą okazję

Ciężko wyobrazić sobie letnią garderobę bez chociaż jednej pary wygodnych klapek, które pasują do wszystkiego i można je założyć wszędzie. Są idealne to letnich sukienek, klasycznych jeansów czy stroju kąpielowego. Tak samo jak na plaży sprawdzą się na basenie, pod prysznicem czy podczas długich spacerów.

Komfort dla stóp

Buty na upalne dni muszą być wygodne i powinny zapewniać stopie maksimum komfortu, zwłaszcza kiedy temperatura na dworze wzrasta. W takich warunkach stopy szybciej się męczą i są podatne na odparzenia.

Dobrze dobrana para klapek sprawdzi się nawet w najgorętszy dzień i będzie dla stóp prawdziwym wybawieniem. Dlatego warto znaleźć dla nich miejsce w wakacyjnym ekwipunku.