Zielone Ze skóry ekologicznej Na szpilce

Nie ma chyba na świecie kobiety, której oczy nie rozbłysły pożądaniem na widok ciekawej pary szpilek. Jak mówi stare porzekadło, kobieta nigdy nie ma dość butów i torebek. W tej kategorii niejedna miłośniczka pięknego obuwia znajdzie coś dla siebie. Prezentowane tu modele to szpilki wykonane ze skóry ekologicznej w kolorze zielonym. Klasa sama w sobie.

Zielone szpilki - must have

Szpilki w kolorze zielonym to buty bardzo eleganckie, świetnie prezentujące się na każdej kobiecej stopie. Dodają sylwetce centymetrów, wysmuklając ją i wyszczuplając. Mogą występować w bardzo wielu odcieniach zieleni: od jasnej mięty, poprzez jaskrawy kolor trawy, aż po przytłumioną zgniłą zieleń. Są to buty idealne dna wyjątkowe okazje: stworzą imponującą całość z wystrzałową sukienką i torebką!

Trwałość i wygoda przede wszystkim

Prezentowane w tej kategorii szpilki są nie tylko oszałamiające, ale i trwałe. Wszystko to dzięki zastosowaniu wysokiej jakości skóry ekologicznej. Specjalnie wyprofilowane podeszwy butów sprawiają, ze pomimo wysokiego obcasa, są one niesamowicie wygodne i świetnie leżą na stopie.