Żółte Na koturnie

Buty na koturnie nie wychodzą z mody już od wielu lat. Nic dziwnego, bo są kobiece, a jednocześnie bardzo wygodne. Najczęściej noszone są w sezonie letnim, dlatego świetnie sprawdzą się chociażby w wydaniu żółtym.

Koturny - kobiece i wygodne

Buty na koturnie to rozwiązanie dla pań, które cenią sobie wygodę, a jednocześnie chcą wyglądać kobieco. Koturna jest bowiem bardziej komfortowa niż wysoki obcas, a jednocześnie pozwala wydłużyć i wyszczuplić nogę. W przypadku sandałów koturny często wykonane są z korka, co sprawia, że buty nabierają niepowtarzalnego charakteru.

Żółte obuwie dla każdego

Żółty to idealny kolor w przypadku obuwia letniego, kiedy to prym wiodą jasne barwy. W wydaniu zbliżonym do kremowego sprawia, że buty prezentują się bardzo lekko oraz uniwersalnie i będą współgrać z praktycznie każdą stylizacją. Żółty może jednak także przykuwać wzrok i sprawić, że obuwie stanie się najważniejszym elementem całego stroju. Tak jest w przypadku sneakersów na koturnie, które dzięki złotemu kolorowi gwarantują, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.