Ze skóry ekologicznej Na słupku

Modne buty ze skóry ekologicznej na delikatnym słupku to prawdziwy hit ostatnich lat! Skóra ekologiczna jest symbolem walki o prawa zwierząt, co czyni kobiety noszące ją jeszcze bardziej kobiecymi i pięknymi!

Buty ze skóry ekologicznej

Skóra ekologiczna, z której wykonane są te fantastyczne modele butów, może przybierać różne faktury i kolory. W dotyku bardzo przypomina skórę naturalną, jest jednak od niej tańsza i pozyskiwana w łatwiejszy sposób. Stylowe zamszowe buty dodają wdzięku każdej stylizacji, "ugrzeczniając" ją i podnosząc jej wartość.

Skórzane botki

Botki ze skóry ekologicznej na lekkim słupku wydłużają optycznie nogi i podnoszą o kilka centymetrów, ale nie powodują męczenia się stóp. Piękne wiązania lub klamry dodają im uroku, a odpowiednio dobrana długość pozwala nosić je w każdej porze roku.

Czółenka zamszowe na słupku w różnych kolorach to stylowy dodatek do garsonek, mini, eleganckich sukienek czy ołówkowych spódnic, ale też spodni. Świetnie podnoszą charakter swobodnej stylizacji nadając jej lekko eleganckiego sznytu.