Rodzaj obcasa

Szare Tekstylne Trampki dla dzieci

Popularność butów typu trampki wciąż nie maleje. Ba, można wręcz powiedzieć, że ostatnie kilka lat to okres prawdziwego renesansu, jakie przeżywają te buty. Zarówno dzieci i młodzież, jak i dorośli cenią je za prostotę, połączoną ze stosunkowo wysoką jakością wykonania i wygodą codziennego użytkowania.

Szary kolor aktywności

Dziecięce i młodzieżowe obuwie ma kilka głównych zadań - ochrona stopy, zapewnienie wygody w czasie aktywnych zajęć, czy też emanowanie atrakcyjnym wyglądem. Buty bowiem w tym przypadku mają również służyć za element wyróżniający spośród rówieśników. Z tego też powodu zwykłe trampki ustępują miejsca nieco bardziej zróżnicowanym modelom. W poniższej kategorii zebraliśmy najciekawsze propozycje trampek dla dzieci, wykonanych z szarej tkaniny z dodatkiem innych elementów kolorystycznych

Trampki na każdą okazję

Kolorystyka dziecięcego obuwia nieco różni się od analogicznych modeli dla dorosłych. Zaprezentowane produkty stanowią przekrojową ofertę szarych trampek dla dzieci, w różnych opcjach wykonania. Znaleźć można tutaj zarówno modele sznurowane, jak i zapinane na rzepy, a także wsuwane.