Buty Rieker to wybór dla kobiet, które cenią sobie równowagę między stylem a wygodą. Wśród oferowanych modeli ciężej znaleźć coś, co nie pasowałoby do gustu każdej z nas. Oczywiście, z jednym wyjątkiem: dla pań preferujących buty na obcasie, Rieker ma propozycję na płaskim obcasie.

Czym się charakteryzują te buty? Przede wszystkim wygodą. Płaski obcas to dla wielu kobiet gwarancja komfortu bez przymusu rezygnacji z eleganckiego wyglądu. W propozycjach Rieker takie rozwiązanie znajduje swój odpowiednik w stylu butów klasycznych, ale i w bardziej odważnych kolorach czy fasonach – ankle boots, szpilki z ozdobnymi paskami na nogawce czy obuwie na suwak.

Dlaczego warto mieć w swojej garderobie co najmniej jedną parę butów marki Rieker na płaskim obcasie? Po pierwsze, ze względu na jakość wykonania oraz trwałość materiałów użytych do produkcji. Po drugie, znakomity design, który doskonale złoży się z wieloma elementami garderoby oraz akcesoriami. Po trzecie, oczywiście – wygodę, której nigdy za wiele, szczególnie kiedy kobieta chce czuć się dobrze, ale i prezentować w najbardziej korzystnym świetle.