Black Weeks już u nas, użyj kodu BLACK10% i odbierz dodatkowe 10% rabatu!

Dzieci kochają aktywność fizyczną w każdej postaci. Swobodne korzystanie z tego typu rozrywki wymaga jednak zapewnienia właściwej ochrony dziecięcych stóp przez odpowiednio dobrane obuwie.

Sport w kolorze pomarańczowym

Z myślą o aktywnych najmłodszych stworzyliśmy kategorię butów sportowych, w charakterystycznym, pomarańczowym kolorze. W poniższej kategorii można z powodzeniem odnaleźć buty do uprawiania sportów piłkarskich, halowych, jak i biegowych. Bez względu na rodzaj, każdy z prezentowanych modeli zapewnia wysoką jakość przy odpowiedniej dozie zabezpieczenia stopy

Pomarańcz = rozpoznawalność

Bez odpowiedniego obuwia nie ma uprawiania sportu. Także tego amatorskiego. Wybierając konkretny model z poniższej kategorii zabezpieczacie Państwo stopy swoich dzieci przed czynnikami takimi jak: nadmierne drgania i obciążenia na kolana, obtarcia stóp, przypadkowe wykręcenia, czy też niekontrolowane uderzenia w inne przedmioty.

Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką każdego z prezentowanych produktów, tak aby dokonać najlepszego z możliwych wyborów.