Czarne Na słupku

99,00 zł
Dostępny w wielu rozmiarach
78,19 zł
36 37 38 39 40
84,60 zł
Dostępny w wielu rozmiarach
159,00 zł
149,00 zł
35 36 37

Czarne buty na słupku cieszą się obecnie dużą popularnością. Nic dziwnego, bo czarny to kolor ponadczasowy, natomiast słupek jest obcasem gwarantującym wygodę.

Obcas na słupku - wygodny i kobiecy

Obcas na słupku to idealne rozwiązanie dla pań, które chcą się czuć piękne, a jednocześnie cenią sobie wygodę. Nawet w przypadku wysokiego obcasa słupek pozwala bowiem zachować stabilność i komfort podczas chodzenia i to również podczas noszenia butów przez cały dzień. Jednocześnie buty na obcasie wydłużają i wyszczuplają nogi i sprawiają, że każda z pań może poczuć się atrakcyjnie i bardzo kobieco. Obcas na słupku najczęściej stosowany jest w przypadku obuwia jesienno-zimowego takiego jak botki czy kozaki, choć znajdzie zastosowanie także w przypadku eleganckich półbutów.

Czerń - uniwersalna i klasyczna

Trudno wyobrazić sobie bardziej uniwersalne rozwiązanie niż obuwie w kolorze czarnym. Takie buty będą pasować do każdej stylizacji, można więc nosić je do pracy, na co dzień, jak i w zestawieniu z eleganckim strojem. Nigdy też nie wyjdą z mody, dlatego kupując czarne buty, ma się pewność, że bez względu na sezon, wpasują się one w obowiązujące trendy.