Czarne Na słupku

Czarne buty na słupku cieszą się obecnie dużą popularnością. Nic dziwnego, bo czarny to kolor ponadczasowy, natomiast słupek jest obcasem gwarantującym wygodę.

Obcas na słupku - wygodny i kobiecy

Obcas na słupku to idealne rozwiązanie dla pań, które chcą się czuć piękne, a jednocześnie cenią sobie wygodę. Nawet w przypadku wysokiego obcasa słupek pozwala bowiem zachować stabilność i komfort podczas chodzenia i to również podczas noszenia butów przez cały dzień. Jednocześnie buty na obcasie wydłużają i wyszczuplają nogi i sprawiają, że każda z pań może poczuć się atrakcyjnie i bardzo kobieco. Obcas na słupku najczęściej stosowany jest w przypadku obuwia jesienno-zimowego takiego jak botki czy kozaki, choć znajdzie zastosowanie także w przypadku eleganckich półbutów.

Czerń - uniwersalna i klasyczna

Trudno wyobrazić sobie bardziej uniwersalne rozwiązanie niż obuwie w kolorze czarnym. Takie buty będą pasować do każdej stylizacji, można więc nosić je do pracy, na co dzień, jak i w zestawieniu z eleganckim strojem. Nigdy też nie wyjdą z mody, dlatego kupując czarne buty, ma się pewność, że bez względu na sezon, wpasują się one w obowiązujące trendy.