Różowe Gumowe

Przemierzaj świat w różowych butach

Myślisz, że różowy kolor zarezerwowany jest tylko dla małych dziewczynek? Nic bardziej mylnego! Zacznij przemierzać świat w różowym obuwiu, które rozjaśni szarą rzeczywistość. Sklep internetowy Butymodne.pl oferuje gumowe, różowe modele obuwia dla małych księżniczek jak i dla kobiet.

Gumowe obuwie

Myśląc o gumowym obuwiu na pierwszy plan wysuwają się kalosze. Jest to świetny typ butów na deszczowe dni oraz zimowe roztopy. Świetnie chroni małe i duże stopy przed wilgocią, co zapobiega przeziębieniu. Dziewczynkom dedykowane są różowe kalosze w urocze sówki, kwiatki czy koniki. Model dla dzieci posiada dodatkowo wkładkę, która dba o komfort termiczny dziecięcych stópek. Kobietom przypadną do gustu krótkie kalosze przypominające botki oraz długie zbliżone wyglądem do kozaków.

Nie możemy jednak zapomnieć o klapkach, które także wykonane są z gumy. Także i w tej kategorii mamy podział na obuwie dla dzieci i dorosłych. Różowe japonki, meliski czy klapki idealnie nadają się na plażę, basen czy jako model do letnich sukienek.