Zielone Gumowe

Buty wykonane z gumy to prawdziwe obuwie do zadań specjalnych. Gumowym klapkom, kaloszom czy balerinom niestraszne są żadne warunki atmosferyczne, są wyjątkowo wytrzymałe na uszkodzenia i co najważniejsze - świetnie wyglądają na stopie. W tej kategorii znaleźć można obuwie wykonane z gumy w kolorze zielonym.

Praktyczne i modne

Ostatnimi czasy gumowe obuwie znów stało się modne. Guma jeszcze do niedawna jednoznacznie kojarzyła się z kaloszami, obecnie niczym dziwnym nie są wykonane z niej baleriny, klapki, a nawet... czółenka!

Obuwie gumowe cechuje się wyjątkową odpornością na uszkodzenia, przez co sprawdzi się w nawet najbardziej wymagających warunkach. Zielony kolor, w różnych wariantach, dodaje mu koloru i oryginalności.

Obuwie na każdą okazję

Obuwie gumowe doskonale sprawdza się w najróżniejszych sytuacjach: na basenie (klapki), na spacerze (baleriny) czy podczas jesiennego spaceru (kalosze). Co ciekawe, charakteryzuje się zgrabną linią i dopracowaną konstrukcją, przez co perfekcyjnie wygląda na nodze i doskonale dopasowuje się do kształtu stopy.