Ze skóry licowej

Obuwie wykonane ze skóry licowej charakteryzuje się większą odpornością na wilgoć oraz różnego rodzaju zabrudzenia. Gładką powierzchnię uzyskuje się poprzez pokrycie skóry warstwą wosków, może być ona matowa lub błyszcząca.

W naszym sklepie znajdziesz buty ze skóry licowej na każdą porę roku. Proponujemy buty sportowe, botki, czółenka, baleriny. Obuwie dostępne jest w wielu wzorach i kolorach, dlatego bez problemu znajdziesz buty, których potrzebujesz. W ofercie mamy buty ze skóry licowej takich marek jak Nike, Caterpillar, Dr Martens, Timberland, Espinto, Badura.

Stawiamy na jakość, nasze obuwie jest wykonane z dużą starannością, oferujemy produkty wyselekcjonowane, tak aby móc sprostać oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających klientów, w razie potrzeby możemy doradzić.

Jak dbać o obuwie ze skóry licowej?

Przed przystąpieniem do jakichkolwiek zabiegów pielęgnacyjnych buty wykonane ze skóry licowej trzeba dobrze wysuszyć, najlepiej wcześniej wypełnić je prawidłami. Ważne jest to, żeby wysychały powoli, nie zaleca się stosowania suszarek itp. Po dokładnym wyczyszczeniu i osuszeniu obuwia wystarczy nałożyć na nie odpowiednią pastę.