Inna marka Baleriny bez pięty wiązane Dentoni Black czarne

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 4 - 7 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Przedstawiamy zamszowe baleriny bez pięty wiązane Dentoni Black w klasycznym czarnym kolorze – idealny wybór dla każdej kobiety, która ceni sobie elegancję i komfort na co dzień. Te wyjątkowe buty wyróżniają się subtelnym, zwężającym się noskiem w kształcie migdała, który dodaje im zmysłowego charakteru. Dzięki wiązaniu w okolicy kostki, baleriny nie tylko pewnie trzymają się stopy, ale również efektownie podkreślają łydki.

Wykonane z ekologicznego zamszu, baleriny Dentoni Black łączą w sobie trwałość oraz estetykę. Posiadają płaski obcas o wysokości 1.3 cm, co sprawia, że są niezwykle wygodne, idealne do noszenia przez cały dzień. Model ten nie ma dodatkowych wzorów, co czyni go minimalistycznym i uniwersalnym – doskonale sprawdzi się w różnych stylizacjach, zarówno do codziennych, jak i bardziej eleganckich outfitów.

Wnętrze butów wykończone jest ekologiczną skórą, co gwarantuje komfort i właściwą wentylację. Baleriny dostarczane są w oryginalnym pudełku producenta, co sprawia, że będą również doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Nie czekaj – zakochaj się w balerinach Dentoni Black, które łączą w sobie styl i wygodę idealne na każdą okazję!

  • Cechy dodatkowe: brak
  • Kolor: czarny
  • Model: Baleriny bez pięty wiązane
  • Nosek: migdałowy
  • Wysokość obcasa/platformy: 1.3
  • Zapięcie: sznurowane
  • Materiał wkładki: skóra ekologiczna
  • Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna zamszowa
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Kod producenta: BM175888

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|