SEA SEA Botki Damskie Na Słupku W Szpic Lakierowane Czerwone Demens

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 4 - 7 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Odkryj najnowszy trend w obuwiu dzięki botkom damskim na słupku w szpic od marki SEA. Te wyjątkowe, lakierowane botki w intensywnym odcieniu czerwieni są idealnym rozwiązaniem na chłodniejsze dni. Ich elegancki design doskonale wkomponuje się w jesienne stylizacje, dodając im niepowtarzalnego charakteru.

Botki zostały zaprojektowane z myślą o komforcie noszenia. Wysoki słupek o wysokości 10,5 cm optycznie wydłuża nogi, podkreślając sylwetkę i dodając drapieżności. Dodatkowo, wnętrze botków ocieplone zostało delikatnym futerkiem, co zapewnia ciepło i wygodę podczas noszenia.

Z myślą o praktyczności, botki wyposażone są w wszyty na boku suwak, który ułatwia zakładanie i zdejmowanie. Niezależnie od okazji, te kobiece botki będą doskonałym dopełnieniem każdej outfitu, a także świetnym wyborem na sezon jesienno-zimowy.

Wybierając rozmiar, pamiętaj, aby skorzystać z dostępnej tabeli rozmiarów, co pozwoli Ci na idealne dopasowanie. Nie zwlekaj i uzupełnij swoją kolekcję obuwia o te niezwykłe botki od SEA! To inwestycja w styl i wygodę, która z pewnością przyniesie Ci wiele radości!

  • Materiał wkładki: Tkanina
  • Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna
  • Rodzaj obcasa: Słupek
  • Kolor: czerwony
  • Wysokość obcasa/platformy: 10.5
  • Wysokość cholewki: 11.5

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|