Sergio Leone Botki na słupku Sergio Leone 548 czerwone

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 1-2 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Botki na słupku Sergio Leone 548 w intensywnym czerwonym kolorze to doskonały wybór dla każdej modnej kobiety, która pragnie łączyć elegancję z codziennym komfortem. Wykonane z wysokiej jakości skóry ekologicznej zamszowej, te botki nie tylko prezentują się niezwykle stylowo, ale także zapewniają dużą wygodę noszenia.

Wysoki słupek o wysokości 8 cm pięknie wysmukla sylwetkę, a subtelny szpic sprawia, że obuwie doskonale wpisuje się w aktualne trendy. Dzięki ociepleniu z przyjemnego futerka, botki Sergio Leone gwarantują ciepło nawet w chłodniejsze dni, co czyni je idealnym wyborem na zimowe miesiące.

Unikalny czerwony kolor sprawia, że botki te z łatwością uzupełnią zarówno codzienne, jak i bardziej eleganckie stylizacje. Można je zestawiać z sukienkami, spódnicami czy spodniami, co daje wiele możliwości kreowania modnych looków.

Model 548, zapinany na zamek, charakteryzuje się również praktycznością i łatwością zakupu. Ich zalety sprawiają, że są one doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby lub dla siebie, aby dodać odrobinę luksusu do swojej garderoby.

Sergio Leone to marka, która łączy jakość, komfort i modny design, co czyni te botki nie tylko stylowym, ale i funkcjonalnym elementem każdej kobiecej kolekcji obuwia. Wybierz botki na słupku Sergio Leone 548 i ciesz się ich wyjątkowym stylem oraz komfortem!

  • Cechy dodatkowe: brak
  • Kod producenta: BM70626
  • Kolekcja: ButyModne
  • Kolor: czerwony
  • Kolor podeszwy: czarny
  • Materiał podeszwy: syntetyk
  • Materiał wkładki: inny
  • Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna zamszowa
  • Model: 548
  • Nosek: szpic
  • Ocieplenie: tak
  • Rodzaj obcasa: słupek
  • Szerokość cholewki: 22
  • Tęgość: G
  • Wysokość: za kostkę
  • Wysokość obcasa/platformy: 8.0
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Wysokość cholewki: 12.5
  • Zapięcie: na zamek

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|
|
szybka wysyłka i szybki zwrot środków gdyż buty niestety były dla mnie za małe
|
|