Botki z ozdobami - hit jesieni 2018


W tym sezonie najbardziej popularne są botki różnego rodzaju, ale – nie byle jakie. Chodzi w nich przede wszystkim o piękny i przyciągający wzrok dodatek, taki jak dżety, ćwieki, naszywki, a nawet grube sznurówki. Wiele modeli butów tej jesieni sprawia, że chcemy je na siebie założyć i to nie tylko do luźnych, casualowych stylizacji. Także do tych bardziej wymagających i eleganckich. Jak to połączyć? Przede wszystkim z odzieżą wierzchnią. Do trenczu i płaszczy przydadzą się nam lakierowane botki z pazurem. Aby ten pazur uzyskać, warto kupić buty z dodanym po boku łańcuszkiem lub ozdobnymi, płaskimi ćwiekami, które podkreślą kobiecy charakter. To dobra wiadomość dla kobiet, które cenią sobie niezależność, kobiece piękno i odrobinę szaleństwa przy stylizowaniu swoich ubrań.

W tym sezonie najbardziej popularne są botki różnego rodzaju, ale – nie byle jakie. Chodzi w nich przede wszystkim o piękny i przyciągający wzrok dodatek, taki jak dżety, ćwieki, naszywki, a nawet grube sznurówki. Wiele modeli butów tej jesieni sprawia, że chcemy je na siebie założyć i to nie tylko do luźnych, casualowych stylizacji. Także do tych bardziej wymagających i eleganckich.

Jak to połączyć? Przede wszystkim z odzieżą wierzchnią. Do trenczu i płaszczy przydadzą się nam lakierowane botki z pazurem. Aby ten pazur uzyskać, warto kupić buty z dodanym po boku łańcuszkiem lub ozdobnymi, płaskimi ćwiekami, które podkreślą kobiecy charakter. To dobra wiadomość dla kobiet, które cenią sobie niezależność, kobiece piękno i odrobinę szaleństwa przy stylizowaniu swoich ubrań.

Co mają w sobie botki, że trzeba je mieć tej jesieni?

Jak wspominaliśmy, modne obuwie ma nie tylko ciekawy krój i kolor, ale również różnego rodzaju dodatki. Najczęściej są to właśnie ozdoby metalowe, typu ćwieki, jednocześnie wypukłe i płaskie, o ciekawych kształtach. Często są to też drobne ćwieki, ledwo widoczne – ale nadające czegoś interesującego całej stylizacji. Buty z wiązaniem przypominają często obuwie dla dzieci, ale przy krótkim płaszczu i wystylizowanej na styl casual czapce, całość może robić piorunujące wrażenie. Takie botki są mocno uniwersalne, nawet wtedy, gdy posiadają wyżej wymienione ozdoby. To idealny sposób na tegoroczną jesień.

Jak ciekawie dobierać botki?

Do eleganckich stylizacji warto wybierać buty na podwyższeniu. Dotyczy to zwłaszcza drobnych kobiet, które chcą się wyróżnić z tłumu. W ten sposób można pokazać się światu z zupełnie różnej strony i czuć dobrze przez dwa dni w tych samych butach, ale… zupełnie innych stylizacjach. Botki sprawdzą się też przy puchatej kurtce w jesiennym kolorze. Do tego szalik na wietrzne poranki i taki outfit jest idealny na studia czy do pracy, w której nie ma z góry przewidzianego dress code’u. Botki w tym sezonie będą po prostu pasować do wszystkiego – niezależnie od naszych modowych preferencji i chyba to jest w nich naprawdę wspaniałe.