Lemar Botki Zamszowe Sznurowane Na Słupku Czarne Lemar Flomes

499,81
  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 4 - 7 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Botki Zamszowe Sznurowane Na Słupku Czarne Lemar Flomes to stylowe, damskie obuwie, idealne na chłodniejsze dni. Wykonane zostały z wysokiej jakości skóry naturalnej, dzięki czemu są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Sznurowane i dodatkowo zapinane na suwak ułatwiają dopasowanie i zapewniają stabilność. Obcas w formie słupka ma wysokość 8,5 cm, co dodaje elegancji oraz wysmukla sylwetkę.

Środek buta jest lekko ocieplony kocem obuwniczym, dzięki czemu stopa będzie zawsze ciepła, nawet w chłodne dni. Zapiętek jest usztywniony, a noski zaokrąglone. Obuwie jest w kolorze czarnym, co sprawia, że idealnie pasuje do różnych stylizacji. Wysokość cholewki to 14 cm, a szerokość 9 cm.

Buty dostępne są w różnych rozmiarach, a przy wyborze należy kierować się podaną tabelą rozmiarów. Produkt jest nowy, dostarczany w oryginalnym opakowaniu producenta. Botki zostały wyprodukowane przez markę Lemar.

Możliwość ocieplenia i koc obuwniczy jako wyściółki zapewniają optymalny komfort noszenia, a podeszwa o wysokości 2,5 cm gwarantuje stabilność. Produkt waży 1,2 kg z opakowaniem. Wkładka jest ocieplana i wykonana z tkaniny. Obuwie jest bez żadnych dodatkowych wzorów, co dodaje mu uniwersalności i elegancji.

  • Zapięcie: na zamek , sznurowane
  • Platforma / Podeszwa (cm): 2,5
  • Wysokość cholewki (cm): 14
  • Szerokość cholewki (cm): 9
  • Kolekcja: Jesień/Zima
  • Kolor: czarny
  • Materiał zewnętrzny: skóra naturalna zamszowa
  • Ocieplenie: tak
  • Rodzaj obcasa: słupek
  • Kolor podeszwy: czarny
  • Materiał wkładki: tkanina
  • Model: Botki Zamszowe Sznurowane Na Słupku
  • Nosek: okrągły
  • Wysokość: za kostkę
  • Wysokość obcasa/platformy: 8.5
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Kod producenta: 60441 W.CZARNY

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|