Inna marka Brązowe klapki na korkowej podeszwie Aamu

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 5 - 8 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Odkryj idealne letnie obuwie z brązowymi klapkami na korkowej podeszwie Aamu, które doskonale wpisują się w aktualne trendy! Te wygodne klapki to świetny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie zarówno styl, jak i komfort w gorące dni. Ich urocza kokardka oraz okrągły nosek nadają im modny, a zarazem swobodny charakter.

Wykonane z wysokiej jakości skóry ekologicznej zamszowej, brązowe klapki prezentują się niezwykle elegancko. Korkowa podeszwa z gumy sprawia, że są lekkie i komfortowe, idealne do codziennego noszenia. Wyposażone w wygodną wkładkę z ekologicznego zamszu, gwarantują uczucie przyjemności za każdym krokiem.

Model DF858 Klapki z kokardą wyróżnia się nie tylko stylem, ale także funkcjonalnością. Bez wzoru, w jednolitym kolorze Camel, doskonale komponują się z letnimi sukienkami, szortami czy casualowymi outfitami. Dzięki wysokości platformy wynoszącej 3 cm, można cieszyć się lekkością i komfortem przez cały dzień.

Klapki Aamu będą perfekcyjnym uzupełnieniem Twojej letniej garderoby. Spakowane w oryginalne pudełko, stanowią także świetny pomysł na prezent. Nie czekaj dłużej i zadbaj o swoje stopy tego lata! Wybierz brązowe klapki Aamu – połączenie mody i wygody, którego szukałaś!

  • Cechy dodatkowe: kokardka
  • Kod producenta: BM193599
  • Kolekcja: Letni
  • Kolor: brązowy
  • Kolor podeszwy: czarny
  • Materiał podeszwy: Guma
  • Materiał wkładki: skóra ekologiczna zamszowa
  • Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna zamszowa
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Model: DF858 Klapki z kokardą
  • Nosek: brak noska

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|