Inna marka Brązowe kowbojki za kostkę

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 5 - 8 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Brązowe kowbojki za kostkę to must-have w każdej kobiecej garderobie! Te eleganckie botki damskie od renomowanej marki Inna marka w kolorze Camel zostały zaprojektowane z myślą o połączeniu najwyższej jakości z wyjątkowym stylem. Wykonane z ekologicznej skóry zamszowej, oferują komfort noszenia i elegancję na każdą okazję.

Model FR681 charakteryzuje się szpiczastym noskiem oraz zapięciem na zamek, co sprawia, że łatwo je założyć i zdjąć. Mają płaski obcas o wysokości 5 cm, co zapewnia stabilność i wygodę nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Ocieplenie sprawia, że te kowbojki idealnie sprawdzą się w chłodniejsze dni, a ich brązowy kolor pasuje do wielu stylizacji – od casualowych po bardziej eleganckie.

Wysokość obuwia sięga kostki, co dodaje im charakteru i dobrze komponuje się z różnymi fasonami spodni czy sukienek. Dzięki oryginalnemu opakowaniu producenta, te botki stanowią także doskonały pomysł na prezent.

Nie zwlekaj! Wybierz brązowe kowbojki za kostkę, aby dodać swojemu lookowi niepowtarzalnego stylu oraz komfortu w nadchodzącym sezonie Jesień/Zima. Idealne połączenie mody i praktyczności czeka na Ciebie!

  • Kod producenta: BM214932
  • Kolor: brązowy
  • Kolor podeszwy: brązowy
  • Materiał podeszwy: Tworzywo sztuczne
  • Model: FR681
  • Nosek: szpic
  • Ocieplenie: tak
  • Wysokość: za kostkę
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Zapięcie: na zamek
  • Materiał wkładki: tkanina
  • Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna zamszowa
  • Rodzaj obcasa: płaski obcas
  • Kolekcja: Jesień/Zima
  • Cechy dodatkowe: brak

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|