New Balance - amerykański producent obuwia, a także odzieży i akcesoriów sportowych. W ostatnich latach coraz bardziej angażuje się w produkcję obuwia dla piłkarzy, wprowadzając do sprzedaży modele o bardzo wysokiej jakości.

Buty New Balance z kategorii piłka nożna są charakterystyczne przede wszystkim ze względu na innowacyjne rozwiązania, jakie wprowadzono do ich produkcji. Pierwszym z nich jest technologia Furon, która pozwala na szybkie przyspieszenie i skuteczne wykorzystanie każdej okazji do ataku. Dodatkowo, buty te cechują się bardzo dobrym dopasowaniem do stopy, co zwiększa kontrolę nad piłką oraz precyzję podczas strzału.

Kolejnym nowoczesnym rozwiązaniem, jakie wprowadzono do butów New Balance, jest technologia Tekela. Pozwala ona na jeszcze większą swobodę ruchów i kontrolę nad piłką. Buty te doskonale sprawdzają się w sytuacjach, kiedy ważne jest szybkie zwalnianie tempa, a także w sytuacjach kontrataków.

Buty New Balance to innowacyjne rozwiązania oraz najwyższa jakość. Niezależnie od tego, czy zależy nam na szybkim przyspieszeniu, precyzyjnym strzale, czy swobodzie ruchów, firma ta z pewnością ma w swojej ofercie coś odpowiedniego dla każdego piłkarza.