Adidas Buty piłkarskie adidas Predator Edge.3 Fg M GW1002 białe białe

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 7 - 10 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Odkryj nową jakość gry na boisku dzięki butom piłkarskim adidas Predator Edge.3 FG M GW1002 w eleganckim białym kolorze. Te męskie lanki to idealne połączenie zaawansowanej technologii i klasycznego designu, które spełnią oczekiwania zarówno amatorów, jak i półprofesjonalnych zawodników.

Buty wyróżniają się niskim, sznurowanym modelem, co zapewnia nie tylko doskonałe dopasowanie, ale także swobodę ruchu. Specjalny wzór na przodzie butów jest stworzony z myślą o kontrolowaniu piłki, co pozwala na precyzyjne zagrania i efektowne akcje na boisku. Gumowa podeszwa została zaprojektowana do gry na naturalnych nawierzchniach, co gwarantuje świetną przyczepność i stabilność podczas intensywnych meczów.

Wykonane z materiałów syntetycznych, te korki są nie tylko lekkie, ale również odporne na różne warunki atmosferyczne, co czyni je idealnym wyborem na treningi i mecze w różnych warunkach. We wnętrzu butów zastosowano tekstylną wyściółkę, która zapewnia wygodę i komfort podczas gry.

Buty adidas Predator Edge.3 FG M to doskonały wybór dla osób, które szukają zawodowego sprzętu sportowego. Dzięki swojemu uniwersalnemu designowi i solidnym wykonaniu, te lanki doskonale sprawdzą się na każdym boisku, podnosząc Twoje umiejętności piłkarskie na wyższy poziom. Ciesz się każdym krokiem i kontrolą piłki z adidas Predator – Twoim kluczem do sukcesu na boisku.

  • Kolor: Biały
  • Model: adidas Predator Edge.3 FG
  • Materiał wkładki: tkanina
  • Materiał zewnętrzny: syntetyk
  • Zapięcie: sznurowane

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|