Inne Sportowe damskie

Wśród damskich butów sportowych istnieje wiele modeli o fantastycznych kolorach, które na pewno będą królować w tym sezonie w parkach i na siłowniach. Zobacz, które z nich najlepiej będą oddawać charakter Twojego looku.

Burgundowa klasyka

Burgundowy kolor butów do biegania to ponadczasowy wybór, który jak wino - nigdy się nie starzeje, a jedynie nabiera charakteru. Takie buty będą świetnie komponowały się ze strojami sportowymi w kolorze intensywnego fioletu, granatu lub czerni, ale też dobrze uzupełniają stroje brązowe, beżowe lub czerwone.

Na co dzień również warto postawić na kolor wina, który każdej kobiecie dodaje klasy, nawet w tym sportowo-casualowym wydaniu.

Sportowe, lekkie buty

Buty do uprawiania sportu muszą być lekkie, wygodne i w kolorze optymistycznym, zachęcającym do działania. Dla każdego optymistyczny kolor oznacza coś innego. Wiele aktywnych kobiet wybiera kolor brzoskwiniowy lub łososiowy jako towarzystwo do codziennego treningu. Inne stawiają na połączenie czerni z szafirem, czy turkusu z miętą - równie piękne i kobiece!