Queentina Queentina Ciepłe Mukluki Z Ozdobą szare
Produkt niedostępny ;(
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 4 - 7 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: Queentina Ciepłe Mukluki Z Ozdobą szare
Prezentujemy ciepłe mukluki Queentina w eleganckim szarym kolorze, które stanowią idealne połączenie stylu, komfortu i funkcjonalności. Te wysokie śniegowce wyróżniają się nowoczesnym designem i doskonałym ociepleniem, co czyni je idealnym wyborem na chłodne dni jesieni i zimy.
Wykonane z ekologicznej skóry zamszowej, mukluki nie tylko prezentują się elegancko, ale również są przyjazne dla środowiska. Miękki, zabudowany zapiętek zapewnia wygodę noszenia, a wsuwany fason pozwala na szybkie zakładanie. Dodatkowo, złote dżety stanowią subtelną ozdobę, nadając butom niepowtarzalnego charakteru.
Podeszwa z bieżnikiem wykonana z syntetycznego materiału gwarantuje doskonałą przyczepność nawet na śliskich nawierzchniach, co jest niezwykle istotne w okresie zimowym. Szerokość cholewki w przedziale 30-32 cm oraz wysokość cholewki dochodząca do 14 cm sprawiają, że mukluki doskonale dopasowują się do każdej nogi, oferując jednocześnie odpowiednią stabilność.
Z wysokością platformy wynoszącą 2,5 cm, te buty są nie tylko stylowe, ale również wygodne, co czyni je doskonałym wyborem na codzienne wyjścia. Idealnie sprawdzą się w casualowych stylizacjach, doskonale komponując się zarówno z dżinsami, jak i spódnicami.
Mukluki Queentina to idealne połączenie wygody, elegancji i modnych detali, które sprawi, że każda kobieta poczuje się w nich wyjątkowo. Nie czekaj i zadbaj o ciepło swoich stóp w chłodne dni!
- Producent: Queentina
- Kategorie powiązane: Kobiety > Damskie > Śniegowce > Buty Queentina
- Cechy dodatkowe: dżety
- Kolor: szary
- Materiał wkładki: inny
- Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna zamszowa
- Ocieplenie: tak
- Wysokość: wysokie
- Wzór dominujący: bez wzoru
- Zapięcie: inne , wsuwane
- Rodzaj obcasa: bez obcasa
- Szerokość cholewki: 30-32cm
- Wysokość cholewki: 13-14cm
- Kolekcja: ButyModne
- Materiał podeszwy: syntetyczny
- Wysokość obcasa/platformy: 2.5
Dziękujemy za dodanie komentarza.