Inna marka Czarne botki na słupku Dagma
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 5 - 8 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: Czarne botki na słupku Dagma
Czarne botki na słupku - Elegancja w każdej sytuacji
Odkryj zjawiskowy model botków, które z pewnością zachwycą niejedną kobietę. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, te czarne botki na słupku łączą elegancję z wygodą. Ich cholewka z subtelnymi akcentami eko-skóry sprawia, że stanowią one doskonałe uzupełnienie zarówno codziennych, jak i wieczorowych stylizacji.
Wysoki obcas typu słupek o wysokości 10 cm dodaje sylwetce smukłości, a jednocześnie zapewnia stabilność i komfort podczas chodzenia. Botki mają modny migdałowy nosek i sięgają za kostkę, co sprawia, że są idealne na chłodniejsze dni. Dodatkowo, dzięki zamkowi błyskawicznemu, ich zakładanie i zdejmowanie jest niezwykle proste.
Model ten doskonale komponuje się z różnorodnymi stylizacjami. Świetnie wyglądają w towarzystwie zarówno eleganckiego płaszcza, jak i rockowej ramoneski, co pozwala na wiele możliwości w tworzeniu unikalnych outfitów. Ich uniwersalny czarny kolor oraz klasyczny, minimalistyczny design sprawiają, że będą pasować do wielu innych elementów garderoby.
Buty są dostępne w standardowej numeracji, co umożliwia bezproblemowy dobór rozmiaru. Wysoka jakość wykonania oraz oryginalne opakowanie od producenta sprawiają, że są idealnym wyborem dla każdej kobiety ceniącej sobie styl i wygodę.
Postaw na elegancję i komfort, wybierając czarne botki!
- Producent: Inna marka
- Kategorie powiązane: Kobiety > Damskie > Botki > Buty Inna marka
- Cechy dodatkowe: brak
- Kolor: czarny
- Kolor podeszwy: czarny
- Materiał podeszwy: Tworzywo sztuczne
- Materiał wkładki: tkanina
- Materiał zewnętrzny: tkanina
- Model: 9446
- Nosek: migdałowy
- Ocieplenie: nie
- Rodzaj obcasa: słupek
- Wysokość: za kostkę
- Wysokość obcasa/platformy: 10
- Wzór dominujący: bez wzoru
- Zapięcie: na zamek
- Kolekcja: Jesień/Zima
- Kod producenta: BM155327
Dziękujemy za dodanie komentarza.