Inna marka Czarne botki na słupku z eko-zamszu Galilea
Produkt niedostępny ;(
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 7 - 10 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: Czarne botki na słupku z eko-zamszu Galilea
Odkryj elegancję i styl z czarnymi botkami na słupku Galilea. Te wyjątkowe buciki wykonane są z eko-zamszu, co sprawia, że idealnie łączą modny wygląd z dbałością o środowisko. Galilea charakteryzują się subtelną klamrą na przodzie cholewki, która dodaje charakteru i wyróżnia je spośród innych modeli.
Botki na 9,5-centymetrowym słupku są doskonałym wyborem na wiosenną i letnią sezon, podkreślając sylwetkę i wydłużając nogi. Wysokość butów sięga 16 centymetrów, co sprawia, że doskonale komponują się z różnymi stylizacjami, zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.
Warto zwrócić uwagę na to, że numeracja jest zawyżona – zalecamy wybór o rozmiar mniejszy. Wnętrze butów wyłożone jest ekologiczną skórą, co zapewnia komfort noszenia. Czarny kolor zarówno materiału, jak i podeszwy sprawia, że pasują do wielu outfitów, a ich minimalistyczny design pozwala na szereg stylowych kombinacji.
Nie zwlekaj! Botki Galilea to must-have w Twojej garderobie, które dodadzą wdzięku i szyku każdej stylizacji. Wybierz elegancję z ekologicznym akcentem!
- Producent: Inna marka
- Kategorie powiązane: Kobiety > Damskie > Botki > Buty Inna marka
- Cechy dodatkowe: brak
- Kolekcja: Wiosna/Lato
- Kolor: czarny
- Kolor podeszwy: czarny
- Materiał podeszwy: Tworzywo sztuczne
- Materiał wkładki: skóra ekologiczna
- Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna zamszowa
- Model: Q4D1711-85
- Nosek: szpic
- Ocieplenie: nie
- Rodzaj obcasa: słupek
- Wysokość: przed kostkę
- Wzór dominujący: bez wzoru
- Zapięcie: wsuwane
Dziękujemy za dodanie komentarza.