Inna marka Czarne espadryle na koturnie Marina

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 5 - 8 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Czarne espadryle na kotrunie Marina to idealna propozycja dla kobiet, które pragną dodać swojej wiosennej i letniej garderobie odrobinę stylu i wygody. Te eleganckie sandały, wykonane z wysokiej jakości zamszowej skóry ekologicznej, wyróżniają się klasycznym, ponadczasowym designem w kolorze czarnym.

Koturn o wysokości 6 cm oraz przestronna platforma doskonale podkreślają sylwetkę, optycznie wydłużając nogi. Dzięki zastosowaniu elastycznej tasiemki pod sprzączką, espadryle doskonale dopasowują się do stopy, zapewniając komfort noszenia przez cały dzień.

Model Marina charakteryzuje się okrągłym noskiem, co sprawia, że wyglądają one niezwykle kobieco i delikatnie. Dodatkowo, beżowa podeszwa wykonana z tworzywa sztucznego stanowi doskonałe dopełnienie całości, nadając butom lekkości.

Te sandały bez wątpienia uzupełnią każdą letnią stylizację, od zwiewnych sukienek po szorty. Zawsze na czasie, klasyczny fason sprawia, że są uniwersalne i pasują na wiele okazji.

Zamów już dziś czarne espadryle Marina i ciesz się stylem oraz wygodą, które będą Ci towarzyszyć przez całe lato! Wybierając standardowy rozmiar, zyskujesz pewność, że będą idealnie dopasowane do Twojej stopy.

  • Cechy dodatkowe: brak
  • Kolekcja: Wiosna/Lato
  • Kolor: czarny
  • Kolor podeszwy: beżowy
  • Materiał podeszwy: Tworzywo sztuczne
  • Materiał wkładki: skóra ekologiczna
  • Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna zamszowa
  • Model: 9R67
  • Nosek: okrągły
  • Rodzaj obcasa: koturn
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Zapięcie: sprzączka
  • Kod producenta: BM113445

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|