Inna marka Czarne kowbojki na słupku z łańcuszkiem Netanel
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 5 - 8 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: Czarne kowbojki na słupku z łańcuszkiem Netanel
Czarne kowbojki na słupku z łańcuszkiem Netanel to produkt dla modnych kobiet, które chcą połączyć styl z elegancją. Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego - skóry ekologicznej zamszowej, co gwarantuje im trwałość i odporność na uszkodzenia. Buty wyróżniają się swoim designem - są czarne, co nadaje im ponadczasowego i uniwersalnego charakteru. Kolejnym ciekawym elementem jest ozdobny łańcuszek na zamku, który podkreśla oryginalność modelu.
Buty mają wysokość za kostkę oraz migdałkowy nosek, co nadaje im delikatności i kobiecego stylu. Dodatkowo, kowbojki posiadają OCIEPLENIE, co stanowi idealne rozwiązanie na chłodniejsze dni. Ich średnia wysokość obcasa to 6 cm, co nadaje im kobiecego wdzięku i jest wygodne w noszeniu.
Kolekcja Jesień - Wiosna, do której należy model, charakteryzuje się uniwersalnością i wszechstronnością - można ją nosić praktycznie cały rok.
Produkt sprzedawany jest w oryginalnym opakowaniu producenta w formie pudełka. Waga produktu z opakowaniem wynosi 1.2 kg. Numeracja butów jest standardowa.
Produkt znajduje się w kategorii: Kobiety > Damskie > Botki. Kod producenta to BM181666, a nazwa modelu: MR2337-5.
- Producent: Inna marka
- Kategorie powiązane: Kobiety > Damskie > Botki > Buty Inna marka
- Cechy dodatkowe: łańcuch
- Kolekcja: Jesień - Wiosna
- Kolor: czarny
- Kolor podeszwy: czarny
- Materiał podeszwy: Tworzywo sztuczne
- Materiał wkładki: tkanina
- Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna zamszowa
- Model: MR2337-5
- Nosek: migdałowy
- Ocieplenie: tak
- Rodzaj obcasa: słupek
- Wysokość: za kostkę
- Wzór dominujący: bez wzoru
- Zapięcie: na zamek
- Kod producenta: BM181666
Dziękujemy za dodanie komentarza.