Inna marka Czarne lakierowane szpilki Angela

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 7 - 10 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Czarne lakierowane szpilki Angela to doskonały wybór dla każdej modnej kobiety, która ceni sobie elegancję i wygodę. Te wyjątkowe czółenka na szpilce wyróżniają się nie tylko swoim klasycznym designem, ale także wysoką jakością wykonania z miękkiej lakierowanej eko-skóry. Ich uniwersalny czarny kolor sprawia, że idealnie wkomponują się w zarówno bardziej oficjalne stylizacje, jak i casualowe zestawy na co dzień.

Model S-875 charakteryzuje się smukłym kształtem oraz noskiem w kształcie szpica, co optycznie wydłuża nogi i dodaje seksapilu. Wysokość obcasa wynosząca 10,5 cm sprawia, że szpilki te doskonale podkreślają sylwetkę, a jednocześnie są wystarczająco wygodne, aby móc w nich spędzać dłuższy czas. Numeracja jest standardowa, więc wystarczy kierować się swoim rozmiarem przy wyborze odpowiedniego modelu.

Czarne lakierowane szpilki Angela to nie tylko stylowy dodatek, ale także praktyczny wybór na każdą porę roku, szczególnie w kolekcji na wiosnę i lato. Jeśli szukasz butów, które staną się Twoim wiernym towarzyszem w wielu okolicznościach, te czółenka z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Dodatkowe informacje, takie jak materiał wkładki z wysokiej jakości skóry ekologicznej oraz odporna podeszwa z tworzywa sztucznego, zapewniają komfort noszenia przez cały dzień. Szpilki Angela doskonale sprawdzą się w połączeniu z elegancką sukienką na imprezy, ale także będą świetnym uzupełnieniem dla codziennych outfitów.

Każda para jest dostarczana w oryginalnym pudełku producenta, co czyni je idealnym pomysłem na prezent. Postaw na elegancję i wygodę z czarnymi lakierowanymi szpilkami Angela!

  • Cechy dodatkowe: lakierowane
  • Kolekcja: Wiosna/Lato
  • Kolor: czarny
  • Kolor podeszwy: czarny
  • Materiał podeszwy: Tworzywo sztuczne
  • Materiał wkładki: skóra ekologiczna
  • Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna
  • Model: S-875
  • Nosek: szpic
  • Rodzaj obcasa: szpilka
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Zapięcie: wsuwane

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|