Inna marka Czarne półbuty z tłoczeniem Hugues
Produkt niedostępny ;(
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 5 - 8 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: Czarne półbuty z tłoczeniem Hugues
Czarne półbuty z tłoczeniem Hugues to idealna propozycja dla kobiet ceniących sobie elegancję i komfort. Te mokasyny na płaskiej podeszwie łączą w sobie klasyczny design z nowoczesnym wykończeniem. Dzięki wsuwanemu fasonowi i zaokrąglonemu noskowi, są niezwykle wygodne i łatwe w zakładaniu.
Ozdobione subtelną sprzączką z przodu, półbuty wyróżniają się nie tylko stylem, ale także uniwersalnością. Ich czarny kolor oraz neutralny wzór zwierzęcy sprawiają, że doskonale komponują się z ubraniami w różnych stylach i odcieniach. Materiał zewnętrzny i wkładka wykonane z wysokiej jakości ekologicznej skóry gwarantują zarówno estetykę, jak i trwałość.
Dostosowane do wąskiej stopy, półbuty Hugues to połączenie elegancji z codzienną wygodą, które sprawdzą się w różnych sytuacjach – od wyjść do pracy, po spotkania ze znajomymi. Ich standardowa numeracja oraz wysokość obcasa wynosząca 1,5 cm sprawiają, że są odpowiednie na każdą okazję.
Zainwestuj w te stylowe półbuty, które przyciągną wzrok i dodadzą charakteru Twoim stylizacjom. Pakowane w oryginalne pudełko od producenta, będą także doskonałym pomysłem na prezent. Daj się ponieść modowemu szaleństwu z półbutami Hugues!
- Producent: Inna marka
- Kategorie powiązane: Kobiety > Damskie > Półbuty > Buty Inna marka
- Kolekcja: ButyModne
- Kolor: czarny
- Kolor podeszwy: czarny
- Materiał podeszwy: Tworzywo sztuczne
- Materiał wkładki: skóra ekologiczna
- Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna
- Model: JFL773-4
- Nosek: okrągły
- Wzór dominujący: zwierzęcy
- Zapięcie: na zamek
- Wysokość obcasa/platformy: 1.5
- Cechy dodatkowe: brak
Dziękujemy za dodanie komentarza.