Inna marka Czarne sandały na koturnie Reema

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 5 - 8 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Odkryj idealne letnie obuwie z czarnymi sandałami na koturnie Reema! Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, te sandały są nie tylko lekkie i trwałe, ale także niezwykle stylowe. Ich klasyczny fason wzbogacony innowacyjnymi detalami sprawia, że doskonale wpisują się w trendy modowe, dodając każdej letniej stylizacji wyjątkowego charakteru.

Sandały Reema w kolorze czarnym, z wygodnym zapięciem na sprzączkę, to propozycja dla kobiet ceniących sobie komfort i elegancję. Wysokość koturna wynosząca 7,5 cm optymalnie podkreśla sylwetkę, a materiał wkładki z ekologicznej skóry zapewnia wygodę nawet podczas długiego noszenia.

Model CB2173-1 to nie tylko piękny element garderoby, ale także praktyczne rozwiązanie na gorące dni. Bez względu na to, czy wybierasz się na spacer po plaży, czy na wieczorne wyjście, sandały Reema będą doskonałym dopełnieniem Twojego looku. Zamów już dziś i poczuj się modnie oraz komfortowo w każdej sytuacji!

  • Cechy dodatkowe: brak
  • Kod producenta: BM199365
  • Kolor: czarny
  • Kolor podeszwy: czarny
  • Materiał podeszwy: Tworzywo sztuczne
  • Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna
  • Model: CB2173-1
  • Nosek: brak noska
  • Rodzaj obcasa: koturn
  • Zapięcie: sprzączka
  • Materiał wkładki: skóra ekologiczna
  • Kolekcja: Lato
  • Wzór dominujący: bez wzoru

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|
|