Inna marka Czarne sandały na słupku Milica

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 5 - 8 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Odkryj elegancję i styl dzięki czarnym sandałom na słupku Milica! Te modne i klasyczne buty to idealne uzupełnienie letniej garderoby każdej kobiety, która pragnie czuć się zarówno komfortowo, jak i atrakcyjnie w upalne dni.

Wykonane z wysokiej jakości skóry ekologicznej, sandały te łączą w sobie estetykę i funkcjonalność. Czarne, gładkie wykończenie sprawia, że doskonale pasują do różnych stylizacji - od casualowych po bardziej eleganckie. Okrągły nosek oraz solidny obcas słupkowy o wysokości 6 cm zapewniają nie tylko modny wygląd, ale również wygodę noszenia przez cały dzień. Dodatkowym atutem jest subtelna złota ozdoba, która dodaje butom charakteru i sprawia, że są one jeszcze bardziej wyjątkowe.

Model 5254, stworzony przez markę Inna marka, jest rozwiązaniem dla kobiet, które cenią sobie jakość oraz oryginalny design. Zapięcie na sprzączkę umożliwia łatwe zakładanie i zdejmowanie sandałów, co czyni je praktycznym wyborem na co dzień.

Nie przegap okazji, aby dopełnić swoją kolekcję obuwia o ten stylowy model, który z pewnością przyciągnie spojrzenia. Czarne sandały na słupku Milica to must-have tego lata!

  • Cechy dodatkowe: brak
  • Kod producenta: BM192467
  • Kolekcja: Lato
  • Kolor: czarny
  • Kolor dodatkowy: złoty
  • Kolor podeszwy: czarny
  • Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna
  • Model: 5254 Sandały na obcasie z ozdobą
  • Nosek: okrągły
  • Rodzaj obcasa: słupek
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Zapięcie: sprzączka
  • Materiał wkładki: skóra ekologiczna

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|