Inna marka Czarne skórzane półbuty z ozdobną klamerką
Produkt niedostępny ;(
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 5 - 8 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: Czarne skórzane półbuty z ozdobną klamerką
Czarne skórzane półbuty z ozdobną klamerką to niezwykle stylowy wybór dla każdej nowoczesnej kobiety. Wyprodukowane przez markę "Inna marka", te eleganckie buty łączą w sobie modny design i komfort noszenia. Półbuty charakteryzują się niskim obcasem o wysokości 3,5 cm, co sprawia, że są idealne zarówno na co dzień, jak i na bardziej formalne okazje.
Wykonane z wysokiej jakości skóry ekologicznej, zapewniają trwałość oraz łatwość w utrzymaniu. Okrągły nosek dodaje im subtelności, a ozdobna klamerka wprowadza nutę wyjątkowego stylu. Klasyczna czarna kolorystyka sprawia, że te półbuty doskonale komponują się zarówno z eleganckimi, jak i casualowymi stylizacjami.
Guma zastosowana w podeszwie gwarantuje dobrą przyczepność i wygodę podczas chodzenia, a wkładka z tkaniny zapewnia odpowiednią wentylację. Model WH-320 z kolekcji wiosna/lato to propozycja dla kobiet, które cenią sobie połączenie elegancji z praktycznością.
Półbuty są zapinane na sznurowadła, co umożliwia łatwe dopasowanie do stopy, a niski krój sprawia, że są bardzo komfortowe. Produkt posiada oryginalne opakowanie producenta, a także spełnia normy bezpieczeństwa CE.
Jeżeli szukasz modnych i funkcjonalnych butów na każdą okazję, czarne skórzane półbuty z ozdobną klamerką od Innej marki będą doskonałym wyborem!
- Producent: Inna marka
- Kategorie powiązane: Kobiety > Damskie > Sportowe > Buty Inna marka
- Cechy dodatkowe: brak
- Kod producenta: BM194242
- Kolekcja: wiosna/lato
- Kolor: czarny
- Kolor podeszwy: czarny
- Materiał podeszwy: Guma
- Materiał wkładki: tkanina
- Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna
- Model: WH-320
- Nosek: okrągły
- Ocieplenie: nie
- Wysokość: niskie
- Wzór dominujący: kratka
- Zapięcie: sznurowane
Dziękujemy za dodanie komentarza.