Domowe obuwie – kapcie, papcie, bambosze

Ostatnie wpisy
Niewygodne obuwie? Jak dobrać odpowiednie wkładki do butów? Jakie kalosze dla dziecka na jesienną słotę? Jak poradzić sobie z niewygodnym obuwiem? Jak przyzwyczaić się do chodzenia w butach na obcasie? Jak nosić botki? Trzy propozycje na modne stylizacje Stylowe buty do pracy biurowej dla niego Najlepsze buty dla kobiet na święta Jak wybrać eleganckie buty dla mężczyzn? Martensy, czyli najwygodniejsze obuwie na jesień i zimę Jak dbać o skórzane buty?

To one najczęściej kojarzą nam się z domem, przywołują tylko dobre wspomnienia i chronią przed chłodną podłogę, zwłaszcza w jesień czy na zimę. Bez nich jest po prostu ciężko. Bose stopy wymagają porządnej oprawy, a skarpetki ślizgają się po parkiecie. Logicznym i praktycznym wyborem będzie więc zakup kapci, które sprawią, że będziemy szczęśliwi. Pamiętajmy, by nie kupować ich tylko i wyłącznie dla dzieci – dowolność wzorów sprawia, że dorośli również mogą je z radością nosić.

Po co nam kapcie?

Kapcie to zapewnienie wygody i ciepła. Wiadomo, że zimno „ciągnie” od podłogi. Jeżeli wracamy z dworu, zziębnięci, i rezygnujemy z domowych bamboszy, bardzo szybko możemy się rozchorować. Ciepłe kapcie mogą uniemożliwić rozwój choroby, a dzięki temu poczujemy się znacznie lepiej. Większa ilość papci w domu to też możliwość zaproponowania ich gościom, którzy zdejmują buty po przyjściu. Nie w każdym domu zaproszeni zostają bowiem w swoich butach. Papcie to lepsze rozwiązanie, również dla dzieci, które szaleją w mieszkaniu po śliskiej podłodze.

Jakie domowe obuwie wybrać?

Przede wszystkim znajdź papcie, które ci się podobają. To najważniejsze kryterium, ponieważ nie musisz w nich nigdzie wychodzić. Wybierz bambosze śmieszne, które być może spodobają się tylko tobie. To nieważne! Ważne, że będziesz nosił je z chęcią. Potem wejdź w zakładkę naszego sklepu z propozycjami domowego obuwia i kup parę, która naprawdę przypadnie ci do gustu. Nie martw się opinią innych domowników! Nie jest ona istotna.

Liczy się tylko twoja wygoda, zwłaszcza w mieszkaniu. Papcie zapewniają miłe wspomnienia i skojarzenia. Jesteśmy pewni, że jeżeli znajdziesz u nas te jedyne, już nigdy z nich nie zrezygnujesz, dlatego… zapraszamy do zakupów!

 

Polecane