D/CEO D/CEO Espadryle srebrne na koturnie Griner srebrny
Produkt niedostępny ;(
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 4 - 7 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: D/CEO Espadryle srebrne na koturnie Griner srebrny
Espadryle srebrne na koturnie Griner od renomowanej marki D/CEO to idealny wybór dla kobiet ceniących sobie styl i wygodę. Wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej, te eleganckie buty nie tylko doskonale prezentują się, ale również zapewniają komfort noszenia.
Ich srebrny kolor nadaje im wyjątkowego blasku, co sprawia, że są perfekcyjnym dopełnieniem każdej letniej stylizacji — zarówno na codzienne wyjścia, jak i na bardziej formalne okazje. Wysokość koturna wynosząca 10 cm sprawia, że optycznie wydłużają nogi, a jednocześnie zapewniają stabilność i wygodę podczas chodzenia.
Podeszwa wykonana z tworzywa sztucznego gwarantuje trwałość oraz odpowiednią przyczepność, co czyni te espadryle nie tylko stylowym, ale i funkcjonalnym wyborem. Warto również zwrócić uwagę na oryginalne opakowanie od producenta — eleganckie pudełko, które doskonale nadaje się na prezent.
Zachęcamy do dopasowania rozmiaru zgodnie z własnymi preferencjami. Espadryle Griner to must-have w szafie każdej modnej kobiety, która pragnie łączyć elegancję z komfortem.
- Producent: D/CEO
- Kategorie powiązane: Kobiety > Damskie > Espadryle > Buty D/CEO
- Wysokość: Koturn
- Kod producenta: GD-FL1041A SILVER
- Kolor: srebrny
- Materiał podeszwy: Tworzywo sztuczne
- Materiał zewnętrzny: skóra naturalna
- Wysokość obcasa/platformy: 10
Dziękujemy za dodanie komentarza.