Native Native Fitzsimmons Regatta Blue Bone White 4200
Produkt niedostępny ;(
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 1 - 4 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: Native Fitzsimmons Regatta Blue Bone White 4200
Native Fitzsimmons Regatta Blue / Bone White (4200)
Wegańskie buty na niepogodę — stylowe, lekkie i niezwykle komfortowe. Model Fitzsimmons od Native to połączenie nowoczesnego designu i praktycznych rozwiązań, które sprawdzą się jesienią i zimą oraz w mokre, chłodniejsze dni.
Dlaczego warto:
- W 100% wegańskie — przy produkcji nie użyto żadnych materiałów pochodzenia zwierzęcego.
- Lekka, łatwa w utrzymaniu cholewka z pianki EVA — szybkie czyszczenie i odporność na zabrudzenia.
- Ocieplająca skarpeta z neoprenu — zapewnia komfort termiczny wewnątrz buta.
- Podeszwa z pianki o podwójnej gęstości — miękka amortyzacja i skuteczne tłumienie wstrząsów podczas chodzenia.
- Uniwersalny wygląd — eleganckie połączenie Regatta Blue i Bone White pasuje do wielu stylizacji miejskich.
Zastosowanie:
Idealne na co dzień — do miasta, na spacery i krótsze wyjścia w deszczowe czy chłodniejsze dni. Łączą wygodę z designerskim charakterem, dlatego sprawdzą się zarówno do casualowych, jak i bardziej dopracowanych zestawów.
Producent: Native
Kategoria: Damskie
Szukasz wygodnych, ciepłych i etycznych butów na niepogodę? Fitzsimmons Regatta Blue / Bone White to propozycja, która łączy funkcjonalność z modnym wyglądem.
- Producent: Native
- Kategorie powiązane: Kobiety > Damskie > Buty Native
Dziękujemy za dodanie komentarza.