Ile par butów powinniśmy mieć w swojej szafie?


Dzisiejszym tematem naszego kolejnego tekstu jest pytanie o ilość butów. Kobiety mają na to najlepszą odpowiedź – mam wciąż za mało. Panowie nie potrzebują tak dużo obuwia, ale czasami warto zaszaleć i zastanowić się, czy jakiś butów nam czasem nie brakuje? A na pewno tak jest! Powinniśmy mieć buty nie tylko do codziennego chodzenia, przynajmniej dwie pary, ale również buty na specjalne wyjścia czy uroczystości. W szafie kobiet obowiązkowe będą szpilki lub buty na niewielkim obcasie, podkreślające sukienkę. Zaś u panów lakierowane, eleganckie buty to podstawa, bez której nie można się ruszać!

Dzisiejszym tematem naszego kolejnego tekstu jest pytanie o ilość butów. Kobiety mają na to najlepszą odpowiedź – mam wciąż za mało. Panowie nie potrzebują tak dużo obuwia, ale czasami warto zaszaleć i zastanowić się, czy jakiś butów nam czasem nie brakuje? A na pewno tak jest!

 

Powinniśmy mieć buty nie tylko do codziennego chodzenia, przynajmniej dwie pary, ale również buty na specjalne wyjścia czy uroczystości. W szafie kobiet obowiązkowe będą szpilki lub buty na niewielkim obcasie, podkreślające sukienkę. Zaś u panów lakierowane, eleganckie buty to podstawa, bez której nie można się ruszać!

 

Buty na codzienne okazje

To coś, co jest punktem obowiązkowym. Buty potrzebne nam są w zależności od pory roku. Na wiosnę potrzebujemy nieco lżejszych, ale wodoodpornych butów. Na wiosnę, jak wiadomo, pojawiają się niespodziewane deszcze. W lato najbardziej potrzebujemy sandałów i butów, które łatwo wkłada się na stopy. Jedna para zdecydowanie nie wystarczy! I nie chodzi tu tylko o to, że potrzebujemy butów na różne wyjścia. Letnia pora sprzyja szaleństwom na zabawach! To też idealna pora, by kupić wymarzone szpilki. Właśnie w czerwcu, lipcu i sierpniu można trafić na przepiękne modele, które warte są każdych pieniędzy! Na jesień już musimy się lepiej zabezpieczyć – i co roku wybrać kolorowe, wytrzymałe kalosze. Zima, wiadomo. Śniegowce będą najlepszą opcją, a także zimowe traperki ze specjalnym futerkiem.

 

Obuwie na uroczyste wyjścia

Tutaj sprawa się komplikuje. Kobiety powinny mieć w swojej szafie właśnie wyżej wymienione szpilki lub inne buty, które sprawdzą się w stylizacji na przykład z sukienką. Konieczne będą również ładne buty na płaskim obcasie, pasujące do luźnych stylizacji. Panowie powinni zaopatrzyć się w mokasyny, najlepiej w dwóch kolorach. Uniwersalnym – czarnym – a także w ciemnobrązowym, na przykład do jesiennego płaszcza. Przydadzą się również adidasy oraz niezastąpione trampki, chociażby na wyjście na miasto czy siłownię.

 

Ilość butów, jak widać, może być całkiem spora, zależnie od własnych upodobań. Niemniej jednak nie ma w tym nic złego – warto mieć więcej par butów, żeby potem, dwa dni przez weselem przyjaciółki, nie szukać odpowiedniej pary do swojej stylizacji. Po co się denerwować tym tematem, skoro nasza szafa będzie miała rozwiązanie odpowiednie?