Salomon Japonki Salomon Reelax Break 6.0 472060 różowe
Produkt niedostępny ;(
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 7 - 10 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: Japonki Salomon Reelax Break 6.0 472060 różowe
Odkryj niezwykły komfort i styl z japonkami Salomon Reelax Break 6.0 w kolorze różowym! Te wyjątkowe klapki typu mule zostały zaprojektowane specjalnie dla kobiet, które cenią sobie wygodę i nowoczesny design. Model REELAX SLIDE 6.0 to nowa, udoskonalona wersja przełomowego obuwia regeneracyjnego, które sprawdzi się idealnie po intensywnych treningach i całodziennych aktywnościach.
Japonki te wyróżniają się miękką, oddychającą cholewką z siateczki 3D Mesh, która doskonale trzyma stopę, oferując niezrównany komfort noszenia. Dzięki luźnemu krojowi, każda chwila spędzona w tych klapkach będzie przyjemnością. Podeszwa środkowa z pianki EVA, wzbogacona technologią EnergyCell, nie tylko amortyzuje, ale również absorbsuje wstrząsy, co pozwala na pewne i komfortowe kroki.
Japonki Salomon Reelax Break 6.0 to nie tylko wygoda, ale także funkcjonalność. Ich wszechstronny design sprawia, że doskonale nadają się na różne okazje – od relaksu na plaży, po codzienne spacery. Non Marking Contagrip® na podeszwie zewnętrznej gwarantuje, że nie zostawisz śladów tam, gdzie nie chcesz, zachowując jednocześnie przyczepność na różnych nawierzchniach.
Dodatkowe cechy, takie jak formowana wkładka EVA oraz wysokość obcasa wynosząca 4 cm, sprawiają, że te japonki nie tylko prezentują się stylowo, ale również są niezwykle praktyczne. W połączeniu z eleganckim różowym kolorem, japonki Salomon Reelax Break 6.0 z pewnością staną się ulubionym elementem Twojej garderoby.
Nie zwlekaj! Wybierz japonki Salomon Reelax Break 6.0 i ciesz się wyjątkowym komfortem i modnym wyglądem każdego dnia.
- Producent: Salomon
- Kategorie powiązane: Kobiety > Damskie > Japonki > Buty Salomon
- Kolor: różowy
- Materiał wkładki: pianka
- Zapięcie: wsuwane
- Kod producenta: BM192706
- Kolor podeszwy: różowy
- Materiał zewnętrzny: tkanina
- Model: Japonki Salomon Reelax Break 6.0
- Wysokość obcasa/platformy: 4
- Wzór dominujący: logo
Dziękujemy za dodanie komentarza.