Inna marka Jeansowe trampki Nudar niebieskie
Produkt niedostępny ;(
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 5 - 8 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: Jeansowe trampki Nudar niebieskie
Odkryj wygodę i styl latem z niebieskimi jeansowymi trampkami Nudar! Idealne na gorące dni, te buty łączą nowoczesny design z funkcjonalnością. Okrągły nosek i niski profil sprawiają, że są nie tylko komfortowe, ale również modne. Wykonane z innowacyjnego materiału, trampki zapewniają doskonałą przyczepność, co czyni je perfekcyjnym wyborem na letnie wypady.
Sznurowane zapięcie pozwala na indywidualne dopasowanie do stopy, co przekłada się na jeszcze większy komfort noszenia. Granatowa podeszwa w połączeniu z niebieską cholewką z tkaniny tworzy wyjątkowy, spójny look, który doskonale wpisuje się w letnie trendy.
Producent, Inna marka, zadbał o szczegóły, oferując buty w standardowej numeracji, które będą świetnie prezentować się w każdej stylizacji. Wysokość obcasa na poziomie 3.5 cm oraz niska wysokość butów (8 cm) sprawiają, że możesz nosić je przez cały dzień bez obaw o zmęczenie nóg.
Niebieskie jeansowe trampki Nudar to must-have w każdej letniej garderobie. Dzięki nim każda przygoda stanie się jeszcze przyjemniejsza. Wybierz komfort i modny styl na lato!
- Producent: Inna marka
- Kategorie powiązane: Kobiety > Damskie > Trampki > Buty Inna marka
- Kod producenta: BM200029
- Kolor: niebieski
- Kolor podeszwy: granatowy
- Materiał podeszwy: Guma
- Materiał zewnętrzny: tkanina
- Model: B338
- Nosek: okrągły
- Odcień: granatowy
- Wysokość: niskie
- Wzór dominujący: bez wzoru
- Zapięcie: sznurowane
- Materiał wkładki: tkanina
- Cechy dodatkowe: brak
- Kolekcja: Lato
Dziękujemy za dodanie komentarza.