Kiedy zacząć się rozglądać za jesiennym butami?


To pytanie zadajemy – TAK! – właśnie teraz. Chociaż mamy dopiero połowę sierpnia, już w tym momencie warto zerknąć do swojej szafy. Być może sezon urlopowy się skończył, ale mamy chwilę czasu na zrobienie przedjesiennych porządków.

To pytanie zadajemy – TAK! – właśnie teraz. Chociaż mamy dopiero połowę sierpnia, już w tym momencie warto zerknąć do swojej szafy. Być może sezon urlopowy się skończył, ale mamy chwilę czasu na zrobienie przedjesiennych porządków. Zachęcamy was zresztą do nich! Dzięki temu będziecie wiedzieć, jakie buty posiadacie wy i wasza rodzina, a jakie jesienne obuwie warto dokupić.

 

Aktualnie jesteśmy zdania, że im więcej butów, tym lepiej. Ale ważne jest to, by z ilością szła jakość. Dlatego poniżej znajdziecie wskazówki, na jakie buty zwracać uwagę, jeżeli chodzi o kolejną, piękną, polską porę roku – czyli złocistą jesień.

Jesień – mokro, chłodno, pochmurnie

Końcówka lata to już pogodowa przeplatanka. Wiedzą o tym ci, którzy zdecydowali się na późnosierpniowe wakacje w górach czy nad Bałtykiem. Pogoda jest kapryśna, często zsyła na nas ulewne deszcze, zamieniając górskie ścieżki w potoki błota. Aby ich uniknąć, warto wyposażyć się w dobre buty – już nawet jesienne! Chodzi nam o traperki i zabudowane buty sportowe, które przydadzą się nawet do początku grudnia, podczas aktywnych, rodzinnych spacerów. Takie obuwie można znaleźć na naszej stronie, zarówno dla pań, jak i panów oraz najmłodszych.

 

Jesień to czas niespodziewanych deszczów, które przeszkadzają także w miastach. Już teraz warto się zorientować, czy nie ma promocji na kalosze czy inne buty nieprzemakalne. Przydadzą się one nie tylko dzieciom, ale również kobietom. Wierzymy, że sucha stopa to szczęśliwa stopa, zwłaszcza w okresie przeziębień.

Jakie buty kupić?

To pytanie mocno indywidualne. Zacznijmy jednak od innego – czy wiesz, jakie buty na okres jesienny masz w swojej szafie? Nie? To od tego rozpocznij swoje zakupy. Powyjmuj wszystkie pary obuwia, jakie znajdziesz, zaczynając oczywiście od swoich. Zdecyduj, które buty nadają się na przyszły sezon, a z którymi wypadałoby się już rozstać. Zastanów się, jakie buty chcesz kupić. Tutaj podpowiadamy, że dobrze jest kupić obuwie sprawdzonej firmy, zwłaszcza jeżeli chcemy mieć 100% pewność, że nie będą przemakać.

 

Następnie wejdź do naszego sklepu i po kategoriach zdecyduj, których butów potrzebujesz najbardziej. Czy będą to właśnie kalosze? A może traperki czy obuwie sportowe, gdyż od września ruszasz z różnymi aktywnościami sportowymi? Jakakolwiek para butów by to nie była – warto ją zamówić już teraz, w sierpniu, by cieszyć się niższymi cenami i mieć pewność, że wymarzony model w twoim numerze nie został wyprzedany.