Inna marka Klapki japonki na poduszeczce pt93 Pink różowe niebieskie

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 1 - 4 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Odkryj radość lata z wyjątkowymi klapkami japonkami PT93 w pięknych odcieniach różu i niebieskiego! Te stylowe klapki stanowią doskonałe połączenie wygody i estetyki, które sprawi, że zakochasz się w nich od pierwszego założenia.

Ich niezwykła wkładka, wyściełana miękkimi poduszeczkami, zapewnia komfort w każdym kroku, a wysokiej jakości guma z której wykonano zewnętrzną część, gwarantuje trwałość i elastyczność. Gumowe paseczki są nie tylko miękkie, ale również doskonale dopasowują się do stopy, co sprawia, że noszenie ich to czysta przyjemność.

Ozdobne kamienie dodają klapkom wyrazistego, wakacyjnego charakteru, sprawiając, że będą one idealnym uzupełnieniem Twoich letnich stylizacji. Dzięki niskiej platformie o wysokości 1 cm, klapki PT93 są odpowiednie do codziennego użytku, a równocześnie świetnie sprawdzą się na plaży czy spacerze po mieście.

Wybierz klapki PT93 i ciesz się każdą chwilą lata w wyjątkowym stylu!

  • Kolor: różowy , niebieski
  • Materiał zewnętrzny: Guma
  • Materiał wkładki: Tworzywo sztuczne
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Cechy dodatkowe: brak
  • Wysokość obcasa/platformy: 1.0

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|