Kampol Kampol Klapki męskie skórzane 200 czerwone

287,56
  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 10 - 13 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Kampol Klapki męskie skórzane 200 czerwone to eleganckie obuwie męskie na lato, wykonane ze skóry naturalnej. Te wygodne męskie klapki, odkrywające palce stopy, mają dwa paski z tworzywa, które na wierzchu stopy się ze sobą przeplatają. Jeden pasek jest elastyczny, a drugi sztywny, co zwiększa komfort noszenia. Klapki nie mają zapięcia, są wsuwane.

Kolor tych klapek to intensywna czerwień, która kontrastuje z czarną podeszwą. Podeszwa jest wykonana z wysokogatunkowego tworzywa syntetycznego i ma niewysoki bieżnik, zapewniając dobrą przyczepność. Klapki są solidnie wykonane, techniką szycia i klejenia.

Wewnętrzna część buta wyłożona jest skórą naturalną, a wkładka wykonana jest z tego samego materiału, co zapewnia wygodę i naturalne oddychanie stopy. Buty nie posiadają dodatkowych cech ani wzorów - ich prostota i elegancja wynika z użycia wysokiej jakości materiałów i starannego wykonania.

Klapki są dostępne w oryginalnym opakowaniu producenta, a ich waga z opakowaniem jednostkowym to 0.8 kg. Nazwa producenta, Kampol, oraz numer modelu, 200, gwarantują autentyczność produktu. Klapki produkcji Kampol, z kategorii męskich, stanowią część kolekcji ButyModne. Są to buty sezonowe, dedykowane na okres letni.

  • Materiał wkładki: skóra naturalna
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Tęgość: G
  • Cechy dodatkowe: brak
  • Kolekcja: ButyModne
  • Kolor: czerwony
  • Materiał podeszwy: syntetyczny
  • Materiał zewnętrzny: skóra naturalna
  • Zapięcie: Wsuwane
  • Kod producenta: BM108812

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|