BM BM Klapki na koturnie z kwiatami Peluso Fuksja różowe

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 4 - 7 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Odkryj niezwykły komfort i styl z klapkami na koturnie BM Peluso w pięknym fuksjowym kolorze. Te wyjątkowe klapki damskie, wykonane z wysokiej jakości zamszu ekologicznego i skóry ekologicznej, doskonale łączą elegancję z codzienną wygodą.

Wysokość korkowego koturnu wynosząca 5 cm sprawia, że są idealnym wyborem zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Kwiatowa aplikacja to hit sezonu, który nadaje obuwiu świeżości i lekkości, przyciągając spojrzenia i dodając kobiecego uroku.

Klapki BM Peluso to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie wygodę bez rezygnacji z modnego wyglądu. Brak noska zapewnia swobodę, a syntetyczna podeszwa gwarantuje trwałość i komfort podczas codziennych spacerów.

Dzięki oryginalnemu opakowaniu producenta, klapki te będą świetnym prezentem dla bliskiej osoby lub idealnym uzupełnieniem własnej kolekcji. Stylowe i praktyczne, klapki na koturnie z pewnością staną się Twoim ulubionym elementem garderoby – nie przegap okazji, aby je mieć!

  • Nosek: brak noska
  • Kolor: różowy
  • Cechy dodatkowe: brak
  • Materiał podeszwy: syntetyczny
  • Materiał wkładki: skóra ekologiczna
  • Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna zamszowa
  • Wysokość obcasa/platformy: 5.0
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Kod producenta: BM170835

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|