Kozaki pochodzące od uznanego producenta Caprice to obuwie, charakteryzujące się elegancją, nienagannym wykonaniem i zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań, zwiększających komfort użytkowania. Niemiecka marka od lat słynie z produkcji butów dla pań, docenianych na całym świecie, w tym na licznych wystawach obuwniczych. To doskonały wybór dla kobiet ceniących elegancję w doskonałym wykonaniu.


Siła różnorodności i magia detalu


Bogactwo oferowanych modeli przejawia się przede wszystkim w szerokiej dostępności krojów, zróżnicowanych elementach wykończeniowych i kilku wysokościach obcasa. W ofercie znajdują się modele zarówno w stylu oficerskim, jak i bardziej kobiecym, a także stworzone specjalnie z myślą o najchłodniejszych częściach roku.


Pośród stosowanych przez producenta akcentów zdobniczych można znaleźć eleganckie okucia i klamry, kunsztowne przewiązania i sznurowania, a także stylizowane zwieńczenia z miękkiego futra. Gama modeli pozwala na dobranie obuwia odpowiedniego do każdej stylizacji - od eleganckich, poprzez bardziej codzienne, aż po mniej oficjalne i nietypowe.


Nowoczesna trwałość


Kozaki Caprice to także niezwykła trwałość i jakość wykończenia. Wysokiej klasy materiały zastosowane do ich wykonania, staranne przeszycia, przemyślane i ergonomiczne wyprofilowanie cholewy zapewniają zachowanie atrakcyjnego wyglądu butów nawet po długim czasie użytkowania.


Tym co dodatkowo wyróżnia produkty Caprice są nowoczesne technologie, zastosowane w celu polepszenia właściwości użytkowych obuwia. Jedną z nich jest system "OnAir", przez producenta nazywany "butem z klimatyzacją". Wszystko dzięki specjalnej strukturze umieszczonej w ściankach butów, zawierającej mikrokomory powietrzne umożliwiające cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci. Pozwala to także na produkcję modeli nadających się do noszenia przez cały rok.


Drugim nowatorskim rozwiązaniem jest odpowiednio wyprofilowana wkładka, również przygotowana w technologii "OnAir", która pochłania wilgoć znacznie skuteczniej od tradycyjnych wkładek, dopasowuje się do kształtu stopy i amortyzuje obciążenia powstające w czasie chodzenia.


Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się kozakom od Caprice.