Evento Kozaki damskie z elastyczną gumą ocieplane czarne eVento 7496
Produkt niedostępny ;(
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 3 - 6 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: Kozaki damskie z elastyczną gumą ocieplane czarne eVento 7496
Odkryj elegancję i komfort z kozakiem damskim z elastyczną gumą ocieplanym czarnym modelem eVento 7496. Te najnowsze propozycje od renomowanej marki eVento łączą w sobie modny design i funkcjonalność, które sprawiają, że będą doskonałym uzupełnieniem każdej jesienno-zimowej stylizacji.
Kozaki wyróżniają się cholewką o wysokości około 38 cm, idealnie układającą się na nodze. Dzięki zastosowanej, wysokojakościowej gumie z tyłu cholewki, bez problemu dopasujesz je do różnej tęgości nogi, co zapewnia komfort noszenia przez cały dzień. Dodatkowo, ocieplana wyściółka z przyjemnego w dotyku futerka gwarantuje ciepło w chłodniejsze dni.
Czarny kolor kozaka oraz klasyczny fason sprawiają, że model ten pasuje do wielu stylizacji – od codziennych, po te bardziej eleganckie. Płaski obcas o wysokości 4 cm zapewnia stabilność, a okrągły nosek dodaje całości subtelności. Kozaki posiadają zapięcie na zamek, co ułatwia zakładanie i zdejmowanie.
Wysokiej jakości skóra ekologiczna użyta do produkcji zewnętrznej części obuwia sprawia, że kozaki są zarówno estetyczne, jak i przyjazne dla środowiska. Idealne na sezon BLACK FRIDAY 2024, nietylko zapewnią wygodę poprzez standardową rozmiarówkę, ale także pozwolą ci wyrazić swój styl.
Kozaki eVento 7496 to doskonały wybór dla kobiet, które cenią sobie modę, komfort oraz jakość. Nie przegap okazji, aby dodać je do swojej garderoby!
- Producent: Evento
- Kategorie powiązane: Kobiety > Damskie > Kozaki > Buty Evento
- Cechy dodatkowe: futerko
- Kod producenta: 7496
- Kolor: czarny
- Kolor podeszwy: czarny
- Materiał wkładki: tkanina
- Kolekcja: BLACK FRIDAY 2024
- Wysokość obcasa/platformy: 4
- Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna
- Model: Kozaki damskie ocieplane
- Nosek: okrągły
- Ocieplenie: tak
- Rodzaj obcasa: płaski obcas
- Zapięcie: na zamek
Dziękujemy za dodanie komentarza.