W ofercie naszego sklepu znajdziesz szereg bucików znanego producenta obuwia dla dzieci - firmy Bartek. Firma Bartek już od ponad 20 lat produkuje obuwie dziecięce i dostarcza je zarówno do polskich, jak i zagranicznych sklepów. Bartek to Polska firma, która jest największym producentem obuwia dziecięcego w całej Europie. Od początku powstania w ramach działalności firmy powstało już 10 milionów par butów.


Dlaczego warto wybrać kozaczki firmy Bartek?


Firma cieszy się uznaniem i zaufaniem wśród rodziców, jak ich małych pociech. Posiada również ogromne doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu butów, które dbają o wygodę i prawidłowy rozwój dzieci.


Obuwie dla dzieci tworzone przez specjalistów


W skład zespołu, który odpowiedzialny jest za projektowanie butów firmy Bartek wchodzą specjaliści, którzy na co dzień zajmują się badaniem potrzeb rozwojowych u dzieci. A projekty, które wdrażane są w proces produkcji dopasowane są tak, aby najlepiej odpowiadały anatomii dziecięcych stóp.


Oferta naszego sklepu


Dostępne w naszej ofercie kozaczki Bartek przeznaczone są zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek w różnym wieku. Przedział dostępnych rozmiarów jest bardzo szeroki - od 20 do nawet 38 rozmiaru. Co więcej, każde dziecko i rodzic, wybierz model odpowiadający własnym upodobaniom i potrzebom. W naszym sklepie znajdziesz zróżnicowane pod względem kolorystycznym, jak i we wzornictwie modele bucików Bartek.


Większość modeli wykonanych jest z naturalnej skóry, co zabezpiecza zarówno przed czynnikami zewnętrznymi - jak mróz, chłód i wilgoć - a także pozwala swobodny przepływ powietrza, co nie prowadzi do pocenia się stopy.


Buciki Bartek ocieplane są ciepłym futrem, dlatego nie istnieje ryzyko nadmiernego odprowadzenia ciepła. Co więcej, wybrane modele posiadają również membranę, która jest elementem dodatkowo zabezpieczającym stopę dziecka przed wychłodzeniem, a także przedostawaniem się wilgoci do środka buta. Również dzięki zastosowanej membranie nadmiar wilgoci odprowadzany jest na zewnątrz kozaczków.