Kozaki na obcasie z elastyczną cholewką Jaida Black - Inello czarne
Produkt niedostępny ;(
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 4 - 7 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: Kozaki na obcasie z elastyczną cholewką Jaida Black - Inello czarne
Kozaki na obcasie z elastyczną cholewką Jaida Black od Inello to idealny wybór dla kobiet, które pragną połączyć komfort z elegancją. Te czarne kozaki na słupku o wysokości 9,5 cm to znakomity sposób na podkreślenie sylwetki, a jednocześnie zapewnienie wygody podczas użytkowania. Zgrabny fason z zaokrąglonymi noskami doskonale komponuje się z różnorodnymi stylizacjami, sprawiając, że stopy prezentują się niezwykle atrakcyjnie.
Elastyczna cholewka, przypominająca w dotyku skarpetkę, idealnie dopasowuje się do kształtu nogi, a praktyczne zapięcie na suwak z boku ułatwia zakładanie i zdejmowanie obuwia. W dodatku, kożuch w części stopy, wykonany z delikatnego futerka, zapewnia ciepło i komfort nawet podczas chłodniejszych dni.
Wykonane z wysokiej jakości skóry ekologicznej oraz tkaniny, te kozaki są zarówno stylowe, jak i ekologiczne. Wysokość platformy wynosi 2 cm, co dodatkowo podnosi komfort noszenia. Kozaki Jaida Black to doskonały wybór dla każdej kobiety, która ceni sobie modne i praktyczne obuwie. Oryginalne opakowanie producenta w postaci eleganckiego pudełka sprawia, że to także świetny pomysł na prezent. Nie czekaj, uzupełnij swoją garderobę o te wyjątkowe kozaki!
- Producent: Inello
- Kategorie powiązane: Kobiety > Damskie > Kozaki > Buty Inello
- Kod producenta: BM206232
- Kolor: czarny
- Wysokość obcasa/platformy: 9.5
Dziękujemy za dodanie komentarza.