Inna marka Kozaki Oficerki Błyszcząca Klamerka Jd-2 czarne
Produkt niedostępny ;(
- Darmowa dostawa
- Czas dostawy 1 - 4 dni roboczych
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zobacz również
Szczegóły: Kozaki Oficerki Błyszcząca Klamerka Jd-2 czarne
Odkryj elegancję i wygodę z kozakiem oficerem JD-2 w kolorze czarnym. Te stylowe buty to doskonałe połączenie klasyki i nowoczesności, które idealnie wpisuje się w aktualne trendy mody. Ozdobny pasek wokół kostki z małą błyszczącą klamerką dodaje im wyjątkowego charakteru, sprawiając, że stają się idealnym wyborem na wiele różnych okazji.
Kozaki zostały zaprojektowane z myślą o komforcie użytkowania. Wnętrze wyściełane futerkiem zapewnia ciepło i wygodę, a suwak na całej wysokości ułatwia zakładanie oraz zdejmowanie butów. Wysokość cholewki sięgająca do kolana nie tylko podkreśla sylwetkę, ale również chroni przed chłodem w chłodniejsze dni.
Wykonanie z ekologicznej skóry gwarantuje trwałość i łatwość w utrzymaniu. Płaski obcas o wysokości 4 cm sprawia, że kozaki są idealne na codzienne spacery, bez obawy o zmęczenie nóg.
Kozaki Oficerki Błyszcząca Klamerka JD-2 to świetna propozycja dla kobiet poszukujących stylowych i komfortowych rozwiązań. Postaw na jakość i elegancję, które podkreślą Twoją wyjątkowość!
- Producent: Inna marka
- Kategorie powiązane: Kobiety > Damskie > Kozaki > Buty Inna marka
- Kolor: czarny
- Materiał wkładki: inny
- Cechy dodatkowe: brak
- Wzór dominujący: bez wzoru
- Rodzaj obcasa: Płaski obcas
- Materiał zewnętrzny: skóra ekologiczna
- Wysokość cholewki: Do kolana
- Wysokość obcasa/platformy: 4.0
Dziękujemy za dodanie komentarza.